Zapraszamy na Darmowe Porady Rehabilitacyjne - Kopia poprawka

Zapraszamy na Darmowe Porady Rehabilitacyjne - Kopia poprawkaPrzy Fundacji Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei” z siedzibą w Jędrzejowie od czerwca 2016 roku rozpoczyna działalność „Darmowy Punkt Konsultacji Rehabilitacyjnych”, gdzie mieszkańcy Jędrzejowa oraz powiatu jędrzejowskiego, których nie stać na wizytę w gabinecie rehabilitacyjnym, będą mogli otrzymać pomoc w postaci darmowych konsultacji rehabilitacyjnych.

Działania fundacji są skierowane do tych najbardziej bezbronnych, czyli osób chorych. Fundacja Miśka Zdziśka od kilku lat niesie pomoc osobom chorym i niepełnosprawnym z terenu powiatu jędrzejowskiego oraz województwa świętokrzyskiego. Prezes Fundacji Dariusz Lisowski zwrócił się do Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie z prośbą o wsparcie dla kolejnej akcji pomocowej dla mieszkańców naszego powiatu organizowanej przez Fundację Miśka Zdziśka.
– To bardzo cenna inicjatywa wspierająca osoby chore i potrzebujące, dlatego też Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie będzie jej partnerem. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego przedsięwzięcia – mówi Edmund Kaczmarek, starosta jędrzejowski.
Fundacja Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei”, Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie i ART-MED Centrum Rehabilitacji zapraszają na: DARMOWE KONSULTACJE REHABILITACYJNE !!!

CZWARTEK 09.06.2016r. GODZ. 9:00 – 15:00 UL. ARMII KRAJOWEJ 9, III PIĘTRO, 28-300 JĘDRZEJÓW

ART-MED Centrum Rehabilitacji posiada wieloletnie doświadczenie w terapii pacjentów z różnego rodzaju schorzeniami. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu w przebiegu zmian zwyrodnieniowych, pourazowych i przeciążeniowych układu stawowo-mięśniowego, wad postawy oraz leczeniu obrzęków limfatycznych.
Do skorzystania z DARMOWYCH KONSULTACJI zapraszamy szczególnie osoby cierpiące na zmiany zwyrodnieniowe stawów, bóle kręgosłupa, nerwobóle, a także pacjentów wymagających usprawniania po urazach i zabiegach operacyjnych. Konsultacje poprowadzi kadra doświadczonych rehabilitantów, którzy zapewnią Państwu pełną i fachową opiekę oraz indywidualnie opracowany plan terapii.
ART-MED Gabinet Rehabilitacyjny mgr Marta Błaszkiewicz ul. 11 Listopada 64, 28-300 Jędrzejó w 602 305 593, 602 305 419

PO KONSULTACJACH OTRZYMAJĄ PAŃSTWO TRZY DARMOWE ZABIEGI

– Już dziś chciałbym zaprosić mieszkańców powiatu jędrzejowskiego na pierwsze Darmowe Konsultacje Rehabilitacyjne, 9 czerwca (czwartek), siedziba Fundacji Miśka Zdziśka przy ulicy Armii Krajowej 9, III piętro, od godziny 9.00 do 15.00 (w budynku jest zamontowana winda). W tym dniu osoby zainteresowane będą mogły uzyskać konsultacje rehabilitacyjne za darmo. Darmowe konsultacje w będą się odbywać cyklicznie raz w miesiącu w danej gminie naszego powiatu. Serdecznie dziękuję Pani Marcie Błaszkiewicz właścicielce ART-MED Centrum Rehabilitacji za profesjonalną współpracę oraz wrażliwość i wyczulenie na ludzką krzywdę i chorobę – informuje Dariusz Lisowski.