Starosta Jędrzejowski Paweł Faryna serdecznie zaprasza do udziału w III edycji Rajdu Rowerowego „Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej” już 7 sierpnia (sobota) 2021 r. W rajdzie może wziąć udział każda chętna osoba, bez względu na wiek. 

Każda grupa cyklistów utworzona w poszczególnych powiatach: jędrzejowski, włoszczowski, konecki
i kielecki, pojedzie wyznaczoną trasą, uwzględniając miejsca pamięci. Finał rajdu odbędzie się
w Lasocinie na placu „Nad Stawikiem” w gminie Łopuszno, gdzie odbędzie się podsumowanie wydarzenia oraz główna uroczystość patriotyczna.

Trasa Powiatu Jędrzejowskiego wynosi ok. 50 km i przewiduje upamiętnienie 8 miejsc pamięci, o historii każdego miejsca opowie kustosz pamięci Marek Godlewski, który weźmie czynny udział w rajdzie rowerowym. Każdy uczestnik rajdu otrzyma pamiątkowe upominki.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ ZAPISY NA RAJD PROWADZONE SĄ W STAROSTWIE POWIATOWYM W JĘDRZEJOWIE POD NUMEREM TEL. 41 386 58 00 WEW. 36 LUB 515 093 927.

➡ Organizator na trasie Powiatu Jędrzejowskiego przewiduje 50 uczestników, w związku z powyższym ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zapisów.

Wyjazd o godz. 8.00 z placu przy Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie (ul. Armii Krajowej 9). Zapewniamy możliwość powrotu autobusem wraz z transportem roweru oraz opiekę medyczną.

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Regulamin-III-Rajdu-Rowerowego-Szlakiem-Brygady-Świętokrzyskiej-NSZ-Powiat-Jędrzejowski
Załącznik-nr-1-do-Regulaminu-Formularz-zgłoszeniowy 
Załącznik-nr-2-do-Regulaminu-Covid
Załącznik-nr-3-do-Regulaminu-Deklaracja-zgody-rodzicaopiekuna-uczestnika-niepełnoletniego

01
« z 2 »