arek

arekSzanowni Państwo – pracownicy Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie, samorządowcy, ale także – wszyscy, którzy chcą pomóc, zwracam się do Państwa z gorącym apelem o pomoc dla Arka.Arek chorował bardzo poważnie, od młodych lat, wiele wycierpiał, ale nie stracił uśmiechu na twarzy i codziennie pomaga osobom niepełnosprawnym.

Antoni Trela – przez znajomych zwany Arkiem – w wyniku trudnej walki z nowotworem zachował życie, ale amputowano mu bardzo wysoko nogę.
Jest on pracownikiem samorządowym w Urzędzie Gminy w Oksie i znalazł się w trudnej sytuacji, a mimo to zachował radość życia i chęć pomocy innym. Sam nigdy nie prosi o pomoc, bo jest człowiekiem honorowym i skromnym, tymczasem długotrwałe chodzenie o kulach może spowodować nieodwracalne zmiany.
Arek – na prośbę przyjaciół – został podopiecznym Fundacji Miśka Zdziśka Błękitny Promyk Nadziei, która podjęła się pracy na rzecz uzbierania pieniędzy na protezę dla Arka.
Jeżeli uznacie, że chcecie pomóc Arkowi, to możecie to zrobić poprzez dobrowolne wpłaty na konto Fundacji Miśka Zdziśka Błękitny Promyk Nadziei w Jędrzejowie na specjalne konto o nr
23 1240 4982 1111 0010 6253 6955
Z dopiskiem: Na pomoc i zakup protezy dla Antoniego Treli.
Pomóżmy wspólnie Arkowi!

 

Z wyrazami szacunku

Starosta Jędrzejowski
Edmund Kaczmarek