W dniu dzisiejszym w Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie Paweł Faryna, starosta jędrzejowski wraz  Jackiem Patykiem, dyrektorem Lafarge Cementownia Małogoszcz oraz Wojciechem Ludwickim, przewodniczący MOZ NSZZ „Solidarność” w Lafarge Cementownia Małogoszcz przekazali w ramach realizacji programu „Bezpieczny i Ekologiczny Powiat Jędrzejowski” koszulki odblaskowe oraz akcesoria rowerowe: dzwonek, światła rowerowe dla każdego uczestnika III Rajdu Rowerowego Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej, który odbędzie się już w najbliższą sobotę tj. 7.08.2021 r. (sobota).

300 pakietów zawierających koszulkę odblaskową i  akcesoria rowerowe ufundowała Lafarge Cementownia Małogoszcz. Zostały one przekazane dla partnerów rajdu rowerowego: powiat włoszczowski, konecki i kielecki. Przed wyruszeniem na trasę uczestnicy rajdu otrzymają pakiety. Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa i widoczności uczestników na trasie przejazdu. Jednym z założeń programu „Bezpieczny i Ekologiczny Powiat Jędrzejowski” jest poprawa bezpieczeństwa na drodze.

Serdecznie zachęcamy do zapisów na III Rajd Rowerowy Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej na tracie Powiatu Jędrzejowskiego. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na:
http://jedrzejow.pl/iii-edycja-rajdu-rowerowego-szlakiem-brygady-swietokrzyskiej-nsz/

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/350696926507526

Poniżej przestawiamy krótką wideorelację z dzisiejszego przekazania pakietów koszulek odblaskowych oraz akcesoriów rowerowych . Pakiety zostały ufundowane przez Lafarge Cementownia Małogoszcz,
w ramach realizacji programu „Bezpieczny i Ekologiczny Powiat Jędrzejowski”.

LINK VIDEO:

https://fb.watch/7bAmE9BDRt/