SZLAK ROWEROWY WOKÓŁ BAZY TKR W SĘDZISZOWIE – długość 1.2 km

Odcinek ścieżki biegnie na obrzeżach Bazy Turystyczno-Kulturalno-Rekreacyjnej zlokalizowanej w mieście Sędziszów. Trasa ścieżki okala naturalny zbiornik wodny o powierzchni 2 ha. Długość ścieżki rowerowej wynisi 1,2 km.

Szlak wzdłuż torów Świętokrzyskiej kolejki dojazdowej – całkowita długość 11 km

Wiosną 2014 roku do użytku została oddana ścieżka rowerowa wzdłuż torów Świętokrzyskiej Kolejki Dojazdowej, z miejscami na wypoczynek. Szlak wiedzie poprzez malownicze tereny ponidzia. Całkowita długość trasy wynosi 11 km. Na końcu trasy w miejscowości Wygoda w gminie Imielno, powstał ośrodek z wieloma atrakcjami, m.in. park jurajski, mini zoo oraz stawy rybne dla miłośników wędkarstwa. Znajdują się tam również hotel z apartamentami dla 50 osób, SPA, grota solna oraz restauracja a także wypożyczalnia rowerów.

 

Ścieżka rowerowa Mieronice – Małogoszcz Rynek – długość 4,2 km

Ścieżka rowerowa wzdłuż drogi gminnej rozpoczyna swój bieg w miejscowości Mieronice i biegnie w kierunku Małogoszcza. Koniec trasy znajduje się na Rynku w Małogoszczu. Całkowita długość trasy to 4,2 km.

Ścieżka rowerowa od miejscowości Bocheniec do granic Powiatu Jędrzejowskiego – długość 4 km

Trasa rowerowa biegnie od mostu na Wiernej Rzece w miejscowości Bocheniec wzdłuż nowo wyremontowanej drogi wojewódzkiej nr 762 do granic Powiatu Jędrzejowskiego. Całkowita długość trasy to 4  km.

 

Ścieżka rowerowa wzdłuż ul. Przemysłowej w Jędrzejowie – długośc 1,2 km

Ścieżka rowerowa biegnie od skrzyżowania ulic Przemysłowej i Przypkowskiego w stronę miejscowości Skroniów do skrzyżowania ul. Przemysłowej z ul. Dygasińskiego. Całkowita długość ścieżki rowerowej to 1.2 km

Ścieżka rowerowa na terenie osiedla Murawiec w Jędrzejowie – długość 6 km

Ścieżka biegnie od Rynku wzdłuż ulicy Partyzantów w kierunku południowym. Skręca na osiedle Murawiec po czym skierowana jest osiedlowymi uliczkami w stronę ulicy Jasionka a także na wschód w kierunku szlaku wzdłuż torów Świętokrzyskiej Kolejki Dojazdowej.