Polish English French German Italian Portuguese Russian Spanish
A- A A+
epowiat log logo euro2014 zpp log log polsa  bip logo eUrząd

zamSzanowni Państwo!

W związku z przystąpieniem Świętokrzyskiej Rybackiej Lokalnej Grupy Działania do opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 na terenie gmin: Fałków,
Imielno, Jędrzejów, Kluczewsko, Krasocin, Małogoszcz, Moskorzew, Nagłowice, Oksa, Radków, Ruda Maleniecka, Secemin, Sędziszów, Słupia Jędrzejowska, Słupia Konecka, Sobków, Włoszczowa, Wodzisław zapraszamy do udziału w spotkaniach, których celem jest zaprezentowanie wstępnej oceny i potencjału obszaru oraz ustalenie listy zadań priorytetowych zgodnych z Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020.

Zachęcamy do udziału w spotkaniach warsztatowych przedstawicieli sektora publicznego, gospodarczego w tym rybackiego oraz społecznego - zależy nam na szerokich konsultacjach proponowanych zapisów oraz stworzeniu odpowiadającej potrzebom listy przedsięwzięć. To od Państwa sugestii i opinii zależy, który z proponowanych kierunków rozwoju wybierzemy. Jeśli przyłączycie się do prac nad opracowaniem LSR, poprzez m.in udział w spotkaniach staniecie się współautorami jednego z najważniejszych dokumentów rozwojowych regionu.

Zainteresowanych proszę o pobranie załączonego dokumentu.

pdfLGR - Konsultacje.pdf341.29 KB