Polish English French German Italian Portuguese Russian Spanish
A- A A+
epowiat log logo euro2014 zpp log log polsa  bip logo eUrząd

P1050458Były kwiaty, życzenia, słodycze, a nade wszystko - wspólna radość i zabawa. Powiatowy Dzień Kobiet w Jędrzejowie zgromadził wiele pań z całego powiatu.

 

Na zaproszenie posła do Parlamentu Europejskiego Czesława Siekierskiego oraz starosty jędrzejowskiego Edmunda Kaczmarka do Centrum Kutlury w Jędrzejowie przybyło wiele pań, aby wspólnie świętować Dzień Kobiet.

Życzenia dla wszystkich pań złożyli eurodeputowany Czesław Siekierski, starosta Edmund Kaczmarek, wicestarosta Janusz Grabek, a takze - prezes powiatowego PSL Mirosław Pawlak i prowadzący uroczystość Leszek Wawrzyła - radny Sejmiku Wojewódzkiego. W imieniu mieszkanek naszego powiatu bukiet kwiatów odebrała przewodnicząca Rady Powiatu Ewa Kubas-Samociuk, każda z obecnych pań otrzymała też symboliczną różę z życzeniami.

Na scenie królował Zespół Pozytywnie Nakręceni z Pińczowa, który - zgodnie z nazwą - nakręcił doskonałą atmosferę i porwał panie do wspólnego śpiewania, a nawet tańców. P1050415Zespół, którego liderem jest Marek Omasta, na co dzień samorządowiec z Pińczowa, gra i śpiewa muzykę folkową z dużym wpływem rytmów bałkańskich, z powodzeniem wystąpił już w dwóch edycjach programu "Must be the music".

Śpiewaniem urozmaicał swoje zapowiedzi także Leszek Wawrzyła, który z muzyką ma wiele wspólnego, zarówno z racji wykształcenia, jak i wykonywanej pracy.

W sumie - było więc wesoło, śpiewająco i wreszcie - smacznie i słodko. O poczęstunek zadbały  panie z Koła Gospodyń Wiejskich Węgleszyn-Dębina z gminy Oksa oraz Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie - organizator całej uroczystości.

P1050380