Zgodnie z kilkuletnią tradycją, w Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem przedstawicieli środowiska kombatanckiego naszego powiatu.

Na zaproszenie starosty jędrzejowskiego do Starostwa Powiatowego przybyli członkowie Powiatowej Rady ds Kombatantów i Osób Represjonowanych. Przewodniczący tej rady, Bernard Suchmiel, przedstawił harmonogram pracy na kolejny rok, z uwzględnieniem ważnych wydarzeń, uroczystości rocznicowych i innych związanych z tradycjami patriotycznymi w powiecie jędrzejowskim.

Starosta jędrzejowski Paweł Faryna dziękował przybyłym kombatantom za ich udział w walce o wyzwolenie naszego kraju, a także obiecywał, że tradycje patriotyczne w naszym powiecie będą zawsze kontynuowane i podtrzymywane, bo są to korzenie naszego narodu.

Wspólna modlitwa pod przewodnictwem kapelana kombatantów o. Wiesława Kundery, proboszcza parafii bł. Wincentego w Jędrzejowie oraz przełamanie się opłatkiem i życzenia świąteczne dopełniły całości tego miłego spotkania.