Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jędrzejowie informuje, że od dnia 11 stycznia 2019 r. na terenie Powiatu Jędrzejowskiego są realizowane:

BEZPŁATNE DYŻURY SPECJALISTÓW

PSYCHOLOGA i ADWOKATA

W ramach bezpłatnych dyżurów specjaliści: psycholog i adwokat udzielają bezpłatnych porad osobom doznającym przemocy, pokrzywdzonym lub zagrożonym przestępstwem, którzy są mieszkańcami naszego powiatu.

Dyżury w/w specjalistów są realizowane: w siedzibie PCPR-u w Jędrzejowie, przy ul. Okrzei 49B oraz
w
budynku Ogniska Wychowawczego „Caritas” w Jędrzejowie, przy ul. Jana Pawła II 3.

Poniżej zamieszczamy grafik dyżurów specjalistów w miesiącu październiku 2019 r.:

– 7 października 2019 r. ( poniedziałek ) – dyżur psychologa w godz.  8:00 – 10:00 – w siedzibie PCPR w Jędrzejowie

– 8 października 2019 r. ( wtorek ) – dyżur adwokata w godz. 16:00 – 18:00 – w budynku OW„Caritas” w Jędrzejowie

21 października ( poniedziałek ) – dodatkowy dyżur adwokata w godz. 9:00 – 11:00 – w siedzibie PCPR w Jędrzejowie

– 29 października ( wtorek ) – dodatkowy dyżur psychologa w godz.  16:00 – 18:00 – w budynku OW„Caritas” w Jędrzejowie

Osoby zainteresowane bezpłatnymi poradami w/w specjalistów oraz dodatkowo poradami specjalisty ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie prosimy o zgłoszenia pod numerem telefonu 41 3863600, bezpośrednio w siedzibie PCPR-u w Jędrzejowie,  przy ul. Okrzei 49B albo do gminnego ośrodka pomocy społecznej w miejscu zamieszkania.

Ponadto, informacje o dyżurach specjalistów w poszczególnych miesiącach dostępne są również w postaci ogłoszeń: w siedzibie PCPR-u, w budynkach Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie, przy ul 11-go Listopada 83 i przy ul. Armii Krajowej 9, w siedzibie Ogniska Wychowawczego „Caritas” w Jędrzejowie oraz w każdym miejsko-gminnym i gminnym ośrodku pomocy społecznej, a także zamieszczane są na stronie powiatu www.powiat.pl, na stronie pcpru pcpr.jedrzejow.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Jędrzejowskiego i w prasie lokalnej.