9 czerwca, w niedzielne popołudnie na stadionie KS Naprzód, w ramach obchodów Dni Jędrzejowa odbył się mecz towarzyski Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie kontra Urząd Miasta i Gminy w Jędrzejowie.

Obie reprezentacje urzędów wystąpiły w silnych składach, atmosfera była gorąca, a mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Starostwa aż 5:0.
*Starosta Jędrzejowski Paweł Faryna poprowadził do boju drużynę składającą się z przedstawicieli władz powiatu, zarządu powiatu, radnych, urzędników, pracowników starostwa i jednostek organizacyjnych powiatu.
*Burmistrz Marcin Piszczek również postawił na radnych i pracowników Urzędu Miejskiego, a także przedstawicieli jednostek organizacyjnych gminy.

Wśród zawodników obu drużyn pojawili się zatem byli gracze Naprzodu Jędrzejów, zawodnicy Jędrzejowskiej Ligi Futsalu, nauczyciele wychowania fizycznego, którzy wspomagali na boisku panów zazwyczaj prezentujących się
w garniturach i znanych z funkcji urzędowych, bądź samorządowych.
Tradycyjnie zawodnicy obu reprezentacji wyszli na boisko z dziećmi, które w przerwie meczu brały udział
w rozmaitych konkursach piłkarskich. Startując w trzech konkurencjach otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez Urząd Miejski w Jędrzejowie.

Konfrontacja dwóch reprezentacji była zacięta i do przerwy Starostwo prowadziło tylko 1:0.
W zamieszaniu podbramkowym instynktem strzeleckim wykazał się T.Puchrowicz i zmieścił piłkę
w siatce. Druga połowa to już dominacja Reprezentacji Powiatu, a także ich drużyny „kibicek” prowadzonej
i dowodzonej przez Wicestarostę Marię Barańską. Okrzyki, przyśpiewki i gorący doping niosły na fali drużynę Starosty. Trzeba jednak przyznać, że ekipa kibiców Urzędu Miejskiego była głośna i dobrze zorganizowana.

A.Fendrych rozwiązał worek z golami, gdy niedługo po rozpoczęciu II polowy dobił piłkę po strzale kolegi. Później pięknym technicznym strzałem pod poprzeczkę popisał się T.Iwański, a w kolejnym zamieszaniu podbramkowym sprytem wykazał się R.Ozga, który klatką piersiową wepchnął futbolówkę do bramki rywala. Wynik spotkania ustalił Starosta Paweł Faryna, który pokonał bramkarza będąc z nim „sam na sam”. 5 do 0 wygrała reprezentacja Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie. Był symboliczny taniec radości i wspólne wzniesienie pucharu.

Puchary wręczał Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Marek Bogusławski, pomagał mu Marek Chudzik
z Urzędu Miejskiego – który koordynował zawody.
Cezary Osiński  przeprowadził w przerwie meczu konkursy dla najmłodszych, na trybunach zasiadali pracownicy urzędów, ich rodziny z dziećmi i przybyli widzowie. Na mecz przybyła też Renata Kawiorska – Sekretarz Gminy Jędrzejów i Członek Zarządu Powiatu Jędrzejowskiego.